KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17409043

nr 1740 9043

Signerad Holten. Olja på duk, 94x139cm, yttermått inklusive ram: 114x159cm

Kondition: färgbortfall

Utrop:

1.500 kr

Såld:

2.800 kr

måndag 17 november 2025
kl 20:32:42